Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem

Kontaktní formulář

Pomocí tohoto formuláře můžete kontaktovat grafické studio.

Příjemce: info@youweb.cz
Váš email: *
Vaše jméno: *
Váš telefon:
Předmět: *
Zpráva: *
Kontrolní kód: *
Údaje označené * jsou povinné.
 

Youweb

Přidat do oblíbených
Jsme tým profesionálů s dlouholetou praxí. Zákazníkům nabízíme moderní, efektivní a technologicky vyspělá řešení za dostupnou cenu. Navrhujeme, tvoříme a provozujeme internetové stránky. Stranou ale nezůstávají ani dílčí grafické práce jako návrh tiskovin a jiné.
Kontakt:
Youweb info@youweb.cz
Adresa není vložena www.youweb.cz
+420 732 240 577
kontaktovat
Ceny:
Webdesign: 5 000 - 10 000 Kč
Logo: 1 500 - 5 000 Kč
Hod. sazba: 400 Kč/hod
 
 

Avrio Invest

Pro společnost AVRIOINVEST, která je součástí skupiny AD GROUP, jsme vytvořili responsivní webovou prezentaci včetně jazykové mutace. Důraz byl kladen na aktuální developerské projekty našeho klienta.

Projekt: Avrio Invest

Stavby Žatec

Stavební společnosti ze Žatce s dlouholetou historií jsme vytvářeli webové stránky, které především kladou důraz na představení služeb a ukázky realizovaných projektů.

Projekt: Stavby Žatec

TProjekt

Pro klienta, který tvoří unikátní projekty rodinných domů a zabývá se inženýrskou činností, jsme realizovali neméně unikátní webovou prezentaci s prvky animace.

Projekt: TProjekt

Progeo Data

Progeo Data je firmou na Vysočině, která se zabývá 3D skenováním. Hlavním cílem zde bylo propagovat právě 3D skenování na kterém si klient zakládá.

Projekt: Progeo Data

Unicredit Bank

Společnost Unicredit Bank nemusíme nikterak představovat. Představit však můžeme zadání, kterým bylo připravit microsite pro refinancování hypoték. Design měl vycházet z nové podoby hlavní webové stránky banky a její dlouhodobé vizuální koncepce.

Projekt: Unicredit Bank

Farma Bořkov

Farma Bořkov je rodinná farma v malebné osadě Svatá Kateřina na Českomoravské vrchovině. Předností našeho klienta je BIO pěstování vánočních stromků, jehož okolí spásají ovce. Minimalismus a spojení ovce s přírodou tak bylo hlavním cílem.

Projekt: Farma Bořkov

Baffcool

Baffcool je prodejcem termobrašen z neoprénu, které se spolehlivě postarají o teplotu vašeho oběda či svačiny. Zadáním bylo vytvořit jednoduché logo, které si zákazník rychle zapamatuje a bude reprezentovat podstatu nabízených produktů.

Projekt: Baffcool

AGR Bohemia

AGR je společnost, která se zabývá prodejem zemědělských roštů. Úkolem bylo vytvořit jednoduché textové logo, které bude splňovat dispozice pro použití nejen na firemních tiskovinách a webu.

Projekt: AGR Bohemia

Učím (se) rád

Projekt "Učím (se) rád" slouží učitelům i dětem na prvním stupni základních škol. Nabízí pomůcky, které jsou v praxi vyzkoušené, dětmi velice oblíbené a finančně dostupné. Proto i logo by mělo splňovat tyto vlastnosti. Jedním z požadavků klienta bylo také zapracovat do vizuálu motiv duhy.

Projekt: Učím (se) rád

Kominictví Vlček

Kominictví Vlček se zabývá čištěním a vložkováním komínů. Naším úkolem bylo vytvořit logo, které klient bude moc použít na svých propagačních materiálech. Požadavkem taktéž bylo ubírat vizualizaci směrem "kouřícího komínu".

Projekt: Kominictví Vlček

Ghigi

Louneta se specializuje především na dovoz italských specialit. Určitou dávku "speciality" měl obsahovat i leták spjatý s italským národem a těstovinami GHIGI. Zapracovány byly do vizuálu např. prostorové náhledy produktů.

Projekt: Ghigi

Rádio Jih

Již několik let se staráme o vizuální identitu nejposlouchanějšího rádia na Hodonínsku, Břeclavsku a Kyjovsku. Mezi jedny z posledních prací se mohou zařadit tyto samolepky.

Projekt: Rádio Jih

Vinařství Jakubík

Vína z Vinařství Jakubík. To jsou vína pro náročné. Také proto byl kladen důraz na prémiový vzhled nové viněty, která měla za cíl ihned zaujmout.

Projekt: Vinařství Jakubík

Viktorija

Viktorija - kosmetické studio, pro které jsme připravovali prvky vizuální identity v podobě vizitek nebo také banneru - viz. tato reverence. Jedná se o velkoplošný formát určený k instalaci pro stánek na veletrzích.

Projekt: Viktorija

Rádio Jih Billboard

Další z řady kreativ v rámci vizuálního konceptu Rádia Jih pro rok 2019. Cílem designu bylo zaujmout i na větší vzdálenosti.

Projekt: Rádio Jih Billboard

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu

Partnerem webu je:

Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden