Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem
 
Webdesign s chutí
Královéhradecký kraj | (10 000 - 15 000 Kč) | Webdesign
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Webdesign s chutí

Jmenuji se Jarda Šimek, specializuji se na tvorbu webových prezentací včetně internetových obchodů a jako u dobrého jídla, na vzhledu opravdu záleží.

Přidat do oblíbených

 
 
Lukáš Brückner
Jihočeský kraj | (0 - 1 500 Kč) | Logo
Projekt Projekt

Lukáš Brückner

Mladý grafik, který je pro jednoduchost i složitost a rád Vám vyhotoví vaše projekty.

Přidat do oblíbených

 
 
Stepanka
Praha | (0 - 5 000 Kč) | Webdesign
Projekt

Stepanka Hejlova

Design je propojení rozumu a emocí. Je to styl komunikace společností i jednotlivců. Design oslovuje, prodává, nabízí, oznamuje. Je to nedílný prvek businessu. Pokud vás zaujaly mé práce, zavolejte nebo napište mi a ráda si vyslechnu vaše potřeby a na míru vytovřím design právě pro vaši konkrétní potřebu a cíl.

Přidat do oblíbených

 
 
Wearedesign
Praha | (1 500 - 5 000 Kč) | Logo
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Adéla Vávrová

Jmenuji se Adéla Vávrová a jsem grafická designérka pracující na volné noze. Grafice, a všemu v oblasti designu, se věnuji více jak 10 let. Jsem absolventkou Vyšší odborné školy umění a reklamy - pro znalce Orange factory. Svým klientům mohu nabídnout kvalitní a pečlivě odvedenou grafiku, kladu důraz na moderní, čistý a přehledný design. Zkušenosti mi rozhodně nechybí a přesně podle vašich přání pro vás připravím jakýkoli grafický návrh (od vizitky, přes logo až po obalový materiál) včetně předtiskové přípravy u tiskovin a spoustu dalších věcí, které mě ani nenapadnou, ale vás ano... Tak a teď jste na řade - já chci na oplátku poznat vás, tak se brzy ozvěte;)

Přidat do oblíbených

 
 
Radek Bláha
Praha | (1 500 - 5 000 Kč) | Logo
Projekt Projekt

Radek Bláha

Jsem kreativní designér na volné noze a grafice se věnuji přes 3 roky. Zabývám se návrhy logotypů, vizuálních stylů a propagačních tiskovin. Kladu důraz především na čistý a funkční design. Při studiu reklamy jsem se na grafický design začal dívat více komplexně. V každé zakázce se snažím přijít s něčím navíc a pracovat s celým potenciálem značky.

Přidat do oblíbených

 
 
Jakub Carda
Praha | (15 000 - 20 000 Kč) | Webdesign
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Jakub Carda

Jsem grafický designér s více než 10ti letou praxí. Umím se na Vás rychle naladit a přinést svěží nápady, které posunou Vaše podnikání dopředu. Snažím se s každým klientem o vřelou, přátelskou a zároveň profesionální spolupráci. Ozvěte se mi, můžeme nezávazně zajít třeba na kávu. Když si padneme do noty, můžeme spolu vytvořit něco skvělého.

Přidat do oblíbených

 
 
Jitka Kenjová
Královéhradecký kraj | (0 - 1 500 Kč) | Logo
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Jitka Kenjová

Už tři roky studuji grafiku. Loga, bannery, pozvánky, plakáty, vizitky a jiné firemní či nefiremní tiskoviny. Práce v Illustrátoru, Photoshopu, InDesign, Dreamweaver a doučuji se Wordpress. Ráda pro Vás vytvořím grafiku podle Vašich představ.

Přidat do oblíbených

 
 
Vuzet
Olomoucký kraj | (0 - 5 000 Kč) | Webdesign
Projekt Projekt Projekt

Mgr. Veronika Zvadová- VUZET

Volám sa VUZET. Mám niekoľkoročné skúsenosti v oblasti grafického dizajnu a fotografie. Milujem všetko pekné, strohé, čisté a jemné, pričom všetky tieto vlastnosti predstavujú akúsi spoločnú charakteristiku môjho grafického aj fotografického štýlu. V oblasti fotografie sa na mňa môže obrátiť každý, kto potrebuje kvalitné produktové/business fotky, osobné alebo rodinné portréty. V oblasti grafického dizajnu (online/print) majú dvere otvorené všetci klienti, ktorí chcú svoju prácu odprezentovať profesionálnymi vizitkami, dizajn/logomanuálmi, brožúrami, billboardmi či plagátmi. Taktiež sa vždy rada podelím o svoje grafické/fotografické know-how na skupinových kurzoch alebo v rámci súkromných lekcií. Moje portfólio nájdete na www.vuzet.sk alebo na https://www.behance.net/veronikazv5158

Přidat do oblíbených

 
 
IZMIRUS
Liberecký kraj | (> 10 000 Kč) | Logo
Projekt

IZMIRUS

Jsem kreativní logotvůrce — jsem Izmirus. Zrodil jsem se pro logotvorbu. Mám talent a sebevědomí stvořit vám výjimečné logo. Anebo rovnou celou firemní identitu. Loga ode mě mají vlastní duši, jsou nadčasová a elegantní. Budou vás důstojně reprezentovat. Mí klienti jsou nároční, oceňují kvalitu, chtějí se odlišit, vyžadují maximální kreativitu a inovativní myšlení. A to mě baví. Značkám vdechuji život už přes 7 let a mám za sebou stovky projektů. Vyhrál jsem 101 veřejných soutěží (Topdesigner.cz, Designturnaj.cz, Logopro.cz…) a poměřil síly s tisíci logotvůrci a kreativci. Neustále se sebevzdělávám, aby moje loga byla ještě dokonalejší. Mé motto: Kde je vůle, tam je cesta.

Přidat do oblíbených

 
 
Michal Žižka
Jihomoravský kraj | (15 000 - 20 000 Kč) | Webdesign
Projekt Projekt Projekt

Michal Žižka

Grafika KOMUNIKUJE. Grafika ZOBRAZUJE to, v co veříte. Grafika musí vyvolávat EMOCE. V GRAFICE se snoubí vaše poslání a mé řemeslo.

Přidat do oblíbených

 

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu
Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden