Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem

Kontaktní formulář

Pomocí tohoto formuláře můžete kontaktovat grafické studio.

Příjemce: designmp-info@seznam.cz
Váš email: *
Vaše jméno: *
Váš telefon:
Předmět: *
Zpráva: *
Kontrolní kód: *
Údaje označené * jsou povinné.
 

designmp

Přidat do oblíbených
Za jádro grafického designu chápu způsob myšlení a přístup k práci. Design by měl téma, atmosféru nebo podstatu co nejlépe zachytit a dát tak věci svoji charakteristickou podobu. Grafika by měla dávat smysl a neřešit pouze vizuální část. Každý úkol si tak žádá svůj jedinečný přístup. Na grafice mě kromě toho baví i to, že se jejím prostřednictvím můžu realizovat a přivádět tak svoje nápady k životu. Snažím se vždy dosáhnout co možná nejlepšího a originálního výsledku. Důležité pro mě je, abych byla se svým výsledkem spokojená i já sama. To je pro mě faktorem dobře odvedené práce. Nepracuji na kvantitu, ale na kvalitu. Ráda pracuji se symboly a tvary. Upřednostňuji jednoduchý, čistý, jasný, nápaditý a originální design, který musí být i funkční a realizovatelný v praxi. Grafika mě baví a naplňuje, což je pro práci to hlavní.
Kontakt:
Markéta Pospíšilová designmp-info@seznam.cz
Adresa není vložena www.designmp.cz
kontaktovat
Ceny:
Webdesign: 5 000 - 10 000 Kč
Logo: 1 500 - 5 000 Kč
Hod. sazba: dohodou Kč/hod
 
 

WEB COKDYKDEJE

Stránky slouží jako kalendář akcí konajících se v Jihlavě. Z toho také vychází design. Hlavním motivem je šipka, ta sloužící jako ukazatel – rozcestník. Jednotlivé kategorie jsou rozlišeny barevně, což usnadňuje rychlou orientaci na stránce a rychlé vyhledávání akcí. (2011)

Projekt: WEB COKDYKDEJE

LOGO RHOX

Tvar loga vychází z diamantu, symbolem pro šperkařství. Z tohoto tvaru vycházejí písmena, která jsou současně i konstrukčním prvkem symbolu nad nimi. Tvar je dále rozpracován to tapet. (2012)

Projekt: LOGO RHOX

LOGO LIDEM

Práce vznikala jako soutěžní dílo. Varianta1 Logo tvoří nápis Lidem pod ním Liberální demokraté. Písmeno „i“ u slova Lidé je doplněno o tři tečky. První začíná jako tečka nad „i“ postupným řazením vzniká dojem zástupu lidí. Tečky se stávají i základem vizuálního stylu, kde se s nimi dál pracuje. Mají asociovat hlavičky lidí postupně přicházejících k logu. Tečky fungují jako jemná grafická ilustrace. Dají se uplatnit v celé šíři propagačních materiálů, které strana bude potřebovat. Varianta 2 Logo tvoří nápis Lidem pod ním Liberální demokraté. Slovo lidem je dvakrát zduplikované, přičemž z něj postupně jde vidět méně. Opticky jakoby stálo za sebou v řadách. Tato členitost má připomínat stojící dav lidí. V poslední řadě vzniknou jednoduché prvky – obdélníky a s těmi se dál pracuje. Mají asociovat postavičky lidí postupně přicházejících k logu. Obdélníčky fungují jako jemná grafická ilustrace. Dají se uplatnit v celé šíři propagačních materiálů, které strana bude potřebovat. U obou variant se klade důraz na jednoduchost. Logo pro politickou stranu by mělo působit důvěryhodně a seriózně. Mělo by být odlišné od ostatních log. Originalita je podpořena i barvou. (2012)

Projekt: LOGO LIDEM

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu

Partnerem webu je:

Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden