Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem

Kontaktní formulář

Pomocí tohoto formuláře můžete kontaktovat grafické studio.

Příjemce: mail@cisadesign.cz
Váš email: *
Vaše jméno: *
Váš telefon:
Předmět: *
Zpráva: *
Kontrolní kód: *
Údaje označené * jsou povinné.
 

Petr Císař [CÍSAŘ DESIGN]

Přidat do oblíbených
Tvorba loga, webových stránek, nebo design tiskovin jsou pro mě nejen denním chlebem, ale i vášní.
Kontakt:
Petr Císař [CÍSAŘ DESIGN] mail@cisadesign.cz
Pobřežní 80/38 cisadesign.cz
186 00
kontaktovat
Ceny:
Webdesign: 15 000 - 20 000 Kč
Logo: 5 000 - 10 000 Kč
Hod. sazba: 600 Kč/hod
 
 

Optika Polák

Pro Optiku Polák jsem vytvořil webové stránky, které jsou postaveny na redakčním systému, a díky tomu může vlastník pohodlně editovat celý obsah. Protože člověk vybírá očima, a to nejen brýle, při návrhu designu jsem kladl důraz na kvalitní fotky, které provází celý web.

Projekt: Optika Polák

Cyklo Počernice

Tvorba stránek s redakčním systémem pro cykloservis v Horních Počernicích, který nabízí vše potřebné nejen pro Vaše kolo, ale i pro zimní sporty.

Projekt: Cyklo Počernice

ZŠ TGM

Při tvorbě jsem se snažil skloubit tradici s moderním a barevnějším stylem. Moje myšlenka byla taková, že stránky by se měly líbit nejen rodičům a členům učitelského sboru, ale i dětem, které školu navštěvují.

Projekt: ZŠ TGM

Iva Bastlová

Pro interiérovou designérku a návrhářku Ing. Ivu Bastlovou DiS., jsem vytvořil stránky s redakčním systémém. Při návrhu designu jsem se řídíl jednoduchou podmínkou: Stránky musí mít čistý a přehledný vzhled, který koresponduje nejen s osobností designérky, ale především s jejím dílem.

Projekt: Iva Bastlová

Polepy aut

Úkolem bylo vytvořit novou podobu webových stránek nabízející službu polepů aut. Za nejdůležitější jsem, v tomto případě, považoval jednoduchý a přehledný layout, který návštěvníka dovede rovnou k cíli.

Projekt: Polepy aut

logo pro showroom DECO LOCO

Zadáním bylo vytvořit logo pro nově vznikající showroom a prodejnu DECO LOCO, který spojuje několik firem zabývajících se interiérem, designovým nábytkem a doplňky.

Projekt: logo pro showroom DECO LOCO

bar a bazén Juliš

Pro trochu neobvyklé spojení bazénu a baru, jsem vytvořil logo, založené na dvou hlavních potěšeních, které podnik nabízejí. Piktogram loga symbolizuje spojení baru, kde si můžete dát výbornou kávu a bazénu, kam si můžete skočit do vody, udělat pár temp, anebo svou ratolest přihlásit na plavecký kurz.

Projekt: bar a bazén Juliš

Tvorba loga ZŠ TGM

Bylo mi ctí se zúčastnit soutěže o nové logo základní školy T. G. Masaryka Bystřice pod Hostýnem, ve které jsem se umístil na 1. místě.

Projekt: Tvorba loga ZŠ TGM

Tvorba loga VRÁTNICE

Vytvořit logo pro nový podnik čepující naprosto skvělá craftová piva, byla nejen výzva, ale po první ochutnávce i srdceční záležitost :)

Projekt: Tvorba loga VRÁTNICE

Logo pro firmu PROSECCO&FLOWERS

Tvorba loga pro firmu, nebo spíš tak trochu netradiční květinářství. Zadáním bylo, jednoduché čisté logo spojující písmena P a F, ke kterému jsem dovymyslel i spojení významu obou částí názvu.

Projekt: Logo pro firmu PROSECCO&FLOWERS

Design tiskovin Lusito

Toto byla bojovka, pro designérku Dianu Turinovou a její značku Lusito, jsem dostal za úkol vymyslet design propagačních materiálů. Akce se blížila a já jsem musel v rekordním čase připravit grafické návrhy letáku, pozvánek a dalších tiskovin.

Projekt: Design tiskovin Lusito

Design magazínu INTERIÉRY

Pro interiérovou designérku Ivu Bastlovou již několikátý ročník tvořím design a sazbu magazínu INTERIÉRY, který jako jediný odborný B2B časopis je určený pro interiérové designéry, architekty a profesionály z oboru interiérů.

Projekt: Design magazínu INTERIÉRY

Design pozvánky DESIGN KOKTEJL

Pro showroom DECO LOCO jsem dostal za úkol vymyslet a vytvořit design pozvánky na opakující se akci DESIGN KOKTEJL.

Projekt: Design pozvánky DESIGN KOKTEJL

Design tiskovin PRAŽSKÁ TYČKA

Již nějaký rok spolupracuji s Pavlem Beranem, pořadatelem mezinárodního mítinku ve skoku o tyči Pražská tyčka, na designu tiskovin. Protože tento ročník je jubilejní, doprovází celý vizuál číslice 50 v kobinaci s dynamikou sportu a slavnostní černá barva.

Projekt: Design tiskovin PRAŽSKÁ TYČKA

Design tiskovin Di’sign

Pro designérku Dianu Turinovou, zakladatelku značky nábytku Lusito, pod kterou patří i kolekce Di’sign, jsem vytvořil design tiskových materiálů, například skládací leták, plakát, vizitky a podobně.

Projekt: Design tiskovin Di’sign
Petr Císař [CÍSAŘ DESIGN]
Přidat do oblíbených Kontaktovat

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu

Partnerem webu je:

Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden