Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem
 
Olga Slivova
Zlínský kraj | (10 000 - 15 000 Kč) | Webdesign
 
 
Veronika Manukjan
Praha | (5 000 - 10 000 Kč) | Webdesign
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Simple Creative Group s.r.o.

SIMPLE Creative Group s.r.o. je grafické, reklamní a webové studio, specializující se na tvorbu firemních vizuálnÍch identit, webových stránek a grafické zpracování tištěných reklamních materiálů. Poskytujeme klientům profesionální 360°servis v grafickém zpracování tiskovin, vyhotovení jednotného firemního vizuálního stylu včetně loga, tvorbě webových stránek /SEO, on-linemarketing, ppc kampaně/ strategie, fotografie a tvorby marketingových textů. Zajistíme také realizaci kampaní, veškerý tisk, výrobu a instalaci. Klientům šetříme jejich čas a ubíráme starosti s komunikací s mnoha dalšími dodavateli, vše jim zařídíme u nás. Zakládáme si na precizně odvedené práci. Naším cílem je, aby klienti s naší pomocí dosáhli svých marketingových cílů. Máme letité zkušenosti s budováním značek a grafikou, cit pro detail, vysokou kreativitu a spolehlivost v plnění termínů. Co slíbíme, to vždy splníme. Nahlížíme komplexně na firemní vizuální styl, komunikaci a značku tak, aby veškerá komunikace jak interní, tak směrem k zákazníkovi byla logická, sjednocená a měla svoji myšlenku a příběh. Jedině tak zákazníky může zákazníky správně oslovit. Nejprve tedy řešíme, zda má klient správně vytvořenou firemní identitu a na základě té potom tvoříme další materiály, marketing a další propagaci značky, produktů či služeb. Stavíme úspěch na pevných základech, jedině tak společně dosáhneme stabilních výsledků a pokroků. Připravíme Vám strategii, jednotné firemní i propagační materiály a webové stránky tak, aby správně zacílili na Vaše zákazníky a zvýšili prodej či povědomí o Vaší značce. Pozitivní vnímání značky a dobré jméno je dnes základem úspěchu. Budujte svou značku s námi.

Přidat do oblíbených

 
 
Tomáš Kotásek
Jihomoravský kraj | (0 - 5 000 Kč) | Webdesign
Projekt

Tomáš Kotásek

Přidat do oblíbených

 
 
RenoGrafik
Královéhradecký kraj | (400 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Renata Jírová

Grafikou se zabývám již více než patnáct let. Díky dlouhodobé praxi v DTP studiu tiskárny mám bohaté zkušenosti jak se sazbou tak s předtiskovou přípravou. Jsem schopna připravit veškerou tištěnou grafiku - loga, vizitky, inzeráty, poukazy, novoročenky, letáky, plakáty, prospekty, firemní tiskoviny, brožury, skládačky, katalogy, desky, šanony, bannery, roll-upy, kapesní, nástěnné i stolní kalendáře aj. Připravovala jsem i obalový design, vytvářela herní plány her pro děti včetně krabic (https://www.starehrady.cz/e-shop-clovece-pohadky-deskove-hry-2-v-1-detail-344), karty, pexesa aj. Zabývám se i sazbou periodik a knih - to je moje neoblíbenější činnost. Zkušenosti s ořezovými cestami, barvením fotografií a retušemi jsou samozřejmostí. Dříve jsem chystala i grafiku pro weby. Pracuji v Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator.

Přidat do oblíbených

 
 
Jan Heroudek
Středočeský kraj | (500 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt

Jan Heroudek

Ahoj jsem Honza a grafice se věnují od střední školy. Mám vystudovanou střední grafickou školku a UP, polygrafie a fotofyzika. Mám více než 10letou praxi s grafikou, včetně práce na velkých firemních značkách. Držím se dvou hesel, čas jsou peníze a když je spokojený klient, jsem spokojený já.

Přidat do oblíbených

 
 
Adam Bartoň
Liberecký kraj | (> 10 000 Kč) | Logo
Projekt Projekt Projekt

Adam

Firemní grafika, tvorba loga. animací pro weby. Kromě grafiky, mám za sebou několik let v marketingu na pozicích produkčního marketingu, marketingového managera a Brand Managera. Díky tomu vím "jak to chodí". Dokáži porozumět praktickým potřebám firem a oddělení marketingu. Kladu důraz na rychlou a jasnou komunikaci, protože vím, že je základem úspěchu na obou stranách. Těším se na případnou spolupráci!

Přidat do oblíbených

 
 
Elizabeth Štefková
Praha | (5 000 - 10 000 Kč) | Webdesign
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

PURE CREATIVITY

Jsem kreativec tělem i duší, miluji nestandardní zakázky, kdy mám volnou ruku, ale klasickými vizitkami ani letáky nepohrdnu :) V oboru se pohybuji téměř 10 let a mohu nabídnout služby jak v tiskové grafice, tak online grafice, animace nejsou problém.

Přidat do oblíbených

 
 
Josef Kašpar
Praha | (> 20 000 Kč) | Webdesign
Projekt

Josef Kašpar

Jsem grafik na volné noze, který se specializuje na návrhy a tvorbu webových stránek. Vytvořím Vám vizuální identitu od A do Z.

Přidat do oblíbených

 
 
ywork.cz
Jihomoravský kraj | (500 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

ywork

Zaměřujeme se na online propagace a moderní prezentace zejména pro oblast e-commerce. Pomůžeme vám s prezentací produktů či služeb, s moderní propagací na internetu i s dalšími formáty jako jsou například videonávody, bannery Adform, videa, motion design, microsite, 2D animace, grafické práce, Bumper ads, reklamy i reklamní kampaně.

Přidat do oblíbených

 
 
Youweb
Praha | (400 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Youweb

Jsme tým profesionálů s dlouholetou praxí. Zákazníkům nabízíme moderní, efektivní a technologicky vyspělá řešení za dostupnou cenu. Navrhujeme, tvoříme a provozujeme internetové stránky. Stranou ale nezůstávají ani dílčí grafické práce jako návrh tiskovin a jiné.

Přidat do oblíbených

 

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu
Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden