Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem
 
MEOS Agency s.r.o.
Královéhradecký kraj | (2000 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt

MEOS Agency s.r.o.

Internetová agentura MEOS Agency s.r.o. poskytuje společnostem jakékoliv velikosti kompletní full services v oblasti internetového marketingu. Specializujeme se především na Search Engine Marketing, Lead Generation Marketing a Social Media Marketing. Pro naše klienty jsme schopni zařídit veškerou propagaci nejen v online, ale i v offline sféře.

Přidat do oblíbených

 
 
Night Fury
Královéhradecký kraj | Grafika
 
 
Petr Scháněl
Královéhradecký kraj | (350 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Petr Scháněl

Nabízím dlouholeté zkušenosti v oboru grafika. Mám za sebou více než 10 let práce v reklamní a komunikační agentuře jako kreativec a DTP specialista. Od roku 2017 pracuji na vlastní triko a své znalosti uplatňuji i jako učitel grafiky.Rád zažívám nová setkání a přijímám nové výzvy.

Přidat do oblíbených

 
 
Jitka Kenjová
Královéhradecký kraj | Grafika
Projekt

Jitka Kenjová

Už tři roky studuji grafiku. Loga, bannery, pozvánky, plakáty, vizitky a jiné firemní či nefiremní tiskoviny. Práce v Illustrátoru, Photoshopu, InDesign, Dreamweaver a doučuji se Wordpress. Ráda pro Vás vytvořím grafiku podle Vašich představ.

Přidat do oblíbených

 
 
RenoGrafik
Královéhradecký kraj | (400 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Renata Jírová

Grafikou se zabývám již více než patnáct let. Díky dlouhodobé praxi v DTP studiu tiskárny mám bohaté zkušenosti jak se sazbou tak s předtiskovou přípravou. Jsem schopna připravit veškerou tištěnou grafiku - loga, vizitky, inzeráty, poukazy, novoročenky, letáky, plakáty, prospekty, firemní tiskoviny, brožury, skládačky, katalogy, desky, šanony, bannery, roll-upy, kapesní, nástěnné i stolní kalendáře aj. Připravovala jsem i obalový design, vytvářela herní plány her pro děti včetně krabic (https://www.starehrady.cz/e-shop-clovece-pohadky-deskove-hry-2-v-1-detail-344), karty, pexesa aj. Zabývám se i sazbou periodik a knih - to je moje neoblíbenější činnost. Zkušenosti s ořezovými cestami, barvením fotografií a retušemi jsou samozřejmostí. Dříve jsem chystala i grafiku pro weby. Pracuji v Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator.

Přidat do oblíbených

 
 
Richard Tauchman
Královéhradecký kraj | (500 Kč/hod) | Grafika
Projekt Projekt Projekt Projekt Projekt

Richard Tauchman

Jsem grafický designér. Umím navrhnout grafickou podobu letáků, brožur, vizitek, boardů, plakátů, logotypů, firemních materiálů, webových banerů, grafiky používané médiích i webech. V poslední době se zabývám také kompletní tvorbou webů.

Přidat do oblíbených

 

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu

Partnerem webu je:

Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden