Najít grafika (studio) pro z oblasti s rozpočtem

Kontaktní formulář

Pomocí tohoto formuláře můžete kontaktovat grafické studio.

Příjemce: ondrej@obalum.cz
Váš email: *
Vaše jméno: *
Váš telefon:
Předmět: *
Zpráva: *
Kontrolní kód: *
Údaje označené * jsou povinné.
 

Obalum

Přidat do oblíbených
Jsme malý, ale efektivní tým specialistů na obalový design. Obaly neděláme jen na krásu, ale využíváme jejich komunikační potenciál. Dobrý obal transparentně a přehledně informuje a klade důraz na potřeby zákazníků. Při tvorbě zohledňujeme potřeby marketingu a očekávání spotřebitelů. Klademe důraz na estetiku i kvalitu zpracování tiskových dat. Spolupráci s námi si pochvaluje mnoho kllientů.
Kontakt:
Ondřej Štětina ondrej@obalum.cz
Turnovská 21 www.obalum.cz
29501 733532031
kontaktovat
Ceny:
Webdesign: 15 000 - 20 000 Kč
Logo: > 10 000 Kč
Hod. sazba: 1500 Kč/hod
 
 

Lucy Beer

Návrh loga a etikety pro zcela novou značku piva Lucy Beer. Zakladatelkou značky je mladá influencerka, čemuž odpovídá cílová skupina jejího produktu a tedy i zpracování designu loga i obalu. Pivo Lucy Beer je lehké pivo se sníženým obsahem cukru a dodává se jen ve třetinkových láhvích. Díky tomu si mladé dámy mohou vychutnat pivo, být trendy a ještě přitom udržet štíhlou linii.

Projekt: Lucy Beer

Obal cukru Tereos TTD

Redesign obalů pro jednokilová balení cukru pro největší cukrovar v Česku. V roce 2000 jsme realizovali důmyslný redesign obalů k příležitosti 190. výročí založení cukrovaru. Obal dokázal skloubit tradici výroby cukru u nás s moderním pojetím obalu.

Projekt: Obal cukru Tereos TTD

Obal Průvodce vesmírem

Obal a celá řada propagačních materiálů pro zábavně vzdělávací interaktivní sadu Průvodce vesmírem. Sada obsahuje knihu, plakát, kartonové brýle a aplikaci pro virtuální realitu. Sada se prodává v mnoha jazykových mutacích.

Projekt: Obal Průvodce vesmírem

Obaly psích pamlsků Bow Wow

V průběhu roku 2022 jsme navrhli koncept pro redesign celého portfolia produktů české značky psích pamlsků Bow Wow. Postupně jsme realizovali obaly již pro většinu produktů značky. Nový design posunul vnímání značky minimálně o 20 let dopředu a sklízí pochvaly zákazníků a na veletrzích napříč celou Evropou.

Projekt: Obaly psích pamlsků Bow Wow

O projektu
Český-Grafik.cz

Projekt si klade za cíl přehledně zpřístupnit portfolia grafiků v České republice všem potenciálním zákazníkům.

více o projektu

Partnerem webu je:

Registrace zdarma

Registrujte se zdarma a předveďte své práce!

Registrovat

Nejoblíbenější studia
za poslední týden